Tisztelt Tanulóink, leendő Tanulóink!

Iskolánk vezetősége a gyakorlati-szakoktató kollégákkal egyeztetve arra az elhatározásra jutott, hogy 2018. 06. 19. (Érd) és 2018. 06. 20. (Százhalombatta) után, a következő „B” személygépkocsi-vezetői tanfolyamot 2018. szeptember közepén-végén indítja!

A Budiás Autós-Motoros Iskola kiforrott, jól felkészült szakoktató gárdával végzi a „B” kategóriás gyakorlati képzést is.

Iskolánkban az elmúlt időszakban oly mértékben megemelkedett a személygépkocsi-vezetői tanfolyamok hallgatóinak létszáma, hogy ezt az Iskola oktatói már nem képesek hatékonyan (heti legalább 2-3 alkalmas oktatással) leoktatni!

Megértésüket megköszönve, tesszük ezt az Önök korrekt, hatékony személygépkocsi - gyakorlati oktatása érdekében!

Tisztelettel: Budiás János iskolavezető

A Motorkerékpár (AM; A1; A2; A), valamint a nagykategóriás (C; C+E; D; B+E) képzésekre a fent leírtak nem vonatkoznak, ezekben a járműkategóriákban mind az elméleti és a gyakorlati képzés folyamatosan folyik!

Közzétéve: 2018.06.05 10:11